top of page

BİZ KİMİZ?

Alp ÇEKİCİ

Partner | Chef

Gastronomi, Mutfak Sanatları ve İşletme Eğitimleri aldı. Sevdigi Meslegi yapmak istedi; 10 yılı aşkın süredir profesyonel olarak aşçılık yapıyor. Popüler Restaurantlarda Mutfak Chef’i ve menü danışmanlığı pozisyonlarında çalıştı. Bekledi… bekledi… bekledi… kendi yerini açtı. Şimdi tüm bilgi ve özverisini Tezgah’ında sergiliyor. En yakın arkadaşı ile uzun zamandır hayalini kurdukları projelerine sonunda can verdiler.

Alp Çekici

Murat KILIÇASLAN

Partner | Yönetici

Sosyoloji ve turizm eğitimi aldı. Uzun yıllar wellness, online reklam ve enerji alanında profesyonel olarak pazarlama, satış ve yöneticilik yaptı. Yemek onun için her zaman bir tutku oldu. Tattığı tüm lezzetleri sevdikleri de tatsın istedi. Yılların tutkusunu hayata geçirdi. Sevdiklerine leziz yemekler tattırmak için profesyonel olarak bu işe başladı.

Murat Kılıçaslan

TEZGAH yemeğe gönül vermiş iki arkadaşın sevdikleri lezzetleri mümkün olduğunca çok kişi ile paylaşma hayaliyle kuruldu. Yoğun günlük hayat koşturmacası içinde yolu TEZGAH'a düşenler hem yedikleri yemeklerden keyif aslın, hem  de sağlıklı ve lezzetli yemek yeme "lüksü" misafirlerimiz için hesaplı olsun istedik. Ayrıca taze mevsim meyve ve sebzeleri ile hazırladığımız içeceklerimiz de gününüzü güzelleştirmek için Tezgah'ta sizleri bekliyor.

TEZGAH mutfağı; mevsim özelliklerini ön planda tutarak, gerek lokal gerek özel ürünleri en iyi yetiştikleri yerlerden alıp kullanma prensibi ile çalışır. Günlük hazırlanan yemek ve yan ürünlerin hepsi el yapımı veya üretimi olma özelliğini taşır.


Lokal üreticilerin doğal veya doğala en yakın koşullarda yetiştirdiği meyve, sebze, et, süt ve bakliyat ürünlerini kullanmayı tercih eder.

Sunulan yemek ve ürünler her gün çeşitlilik gösterir, tazelik ve lezzet kalitesi daima bu şekilde sağlanır. 

 

Aynı zamanda kullanılan paket kapları ve ambalajlar, içerdikleri yemeklerin özelliklerine göre gıdayı sağlıklı barındırmaya uygun olarak üretilmiştir. Sıcak tüketilmesi gereken yemekleri taşıyan ambalajlar, mikro dalga fırınlarda kullanılmaya uygundur.

Günlük ürünlerimizi her gün şubelerimizden temin edebilir veya bize sipariş verebilirsiniz. Günlük ürünlerimizin yanı sıra size özel arzu ettiğiniz yemekleri bizimle önceden iletişime geçtiğinizde kapınıza kadar getiriyoruz.

Tez
bottom of page